Warning: Use of undefined constant ‘WPLANG’ - assumed '‘WPLANG’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/hushdar/public_html/wp-config.php on line 26

Warning: Use of undefined constant ‘fa_IR’ - assumed '‘fa_IR’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/hushdar/public_html/wp-config.php on line 26

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/hushdar/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/modules/aioseop_opengraph.php on line 825
در بیست و چهار ساعت گذشته 11 جنگ‌جوی طالبان در افغانستان کشته شدند |

در بیست و چهار ساعت گذشته ۱۱ جنگ‌جوی طالبان در افغانستان کشته شدند

۱۴ قوس ۱۳۹۶ هشدار

نیروهای امنیتی افغانستان در بیست و چهار ساعت گذشته، ۱۱ جنگ‌جوی گروه طالبان را کشته و ۵ عضو دیگر این گروه را زخمی کرده اند.

در یک خبرنامه امنیت ملی آمده است که در این عملیات، ۳ طالب، ۲ جنگ‌جوی داعش و ۱۴ فرد مشکوک بازداشت نیز شده است.

بر اساس خبرنامه امنیت ملی، در عملیات نیروهای امنیتی افغانستان که در شش ولایت انجام شده است، یک نفر از بند طالبان رها شده، ۴ میل اسلحه، ۶ حلقه ماین و ۲۳ بوری مواد انفجار نیز کشف و به دست آمده است.

امنیت ملی گفته است نیروهای امنیتی افغانستان در بیست و چهار ساعت گذشته، ۴ مخفی‌گاه و پایگاه گروه های تروریستی، ۲ موتر و یک موترسایکل این گروه ها را هدف قرار داده و نابود کرده است.

د ربیست و چهار ساعت گذشته ۱۴ عملیات در شش ولایت افغانستان انجام شده که شامل ۵ عملیات خاص امنیت ملی، ۲ عملیات هوایی و ۷ عملیات مشترک نیروهای امنیتی می باشد.

این درحالیست که نیروهای امنیتی افغانستان همراه به نیروهای حمایت قاطع، رهبر و هشتاد عضو شبکه ترورسیتی القاعده را نیز در جنوب افغانستان کشته اند.

امنیت ملی در یک خبرنامه دیگر گفته است که نیروهای امنیتی افغانستان در چند عملیات مشترک با نیروهای حمایت قاطع، عمرخطاب مشهور به عمر منصور رهبر گروه القاده در افغانستان را کشته اند. این عملیات مشترک که در آن از قطعات خاص امنیت ملی، ارتش و نیروهای حمایت قاطع حضور داشند، در ولایت غزنی، زابل و پکتیا انجام شده اند.

امنیت ملی گفته است که عمر خطاب بعد از عاصم عمر رهبر این گروه، مهم ترین رهبر القاعده در شبه جزیره هند است و ارشد ترین عضو این شاخه می‌باشد که تا حالا در افغانستان کشته شده است.

هم رسانی