Warning: Use of undefined constant ‘WPLANG’ - assumed '‘WPLANG’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/hushdar/public_html/wp-config.php on line 26

Warning: Use of undefined constant ‘fa_IR’ - assumed '‘fa_IR’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/hushdar/public_html/wp-config.php on line 26

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/hushdar/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/modules/aioseop_opengraph.php on line 825
پزشکان شفاخانه 400 بستر کابل بر یک پرستار تجاوز کردند |

پزشکان شفاخانه ۴۰۰ بستر کابل بر یک پرستار تجاوز کردند

۵ دلو ۱۳۹۶ هشدار

در یکی از شب‌های هفته جاری، یکی از پرستارهای شفاخانه نظامی چهارصد بستر کابل در هنگام اجرای وظیفه از سوی شماری از پزشکان این شفاخانه مورد تجاوز جنسی قرار می‌گیرد.

یک منبع در این شفاخانه که نمی‌خواهد نامی از او برده شود به خبرگزاری هشدار می‌گوید: ” یک اتفاق شب سه شنبه افتاده و یک دختر خانم که نرس هست، بیهوش شده و حالی حرف همی است که سرش تجاوز کردن نوکریوال‌های همو شب. دو نفر یکی آشپز و دیگه یک داکتر را دست‌گیر کردند که گفته میشه عاملین اصلی همینا هستند قضیه زیر بررسی است.”

این منبع می‌گوید، پس از این رویداد، مسوولان شفاخانه چهارصد بستر این دختر را در حالت بی‌هوشی کامل پیدا کردند و برای به هوش آوردن‌اش، تست‌هایی را که برای به هوش آوردن بیمار مفید است انجام دادند.

همزمان، محمد رادمنش، معاون سخنگوی وزارت دفاع ملی در پیوند به این مساله به هشدار گفت:”جزییات این رویداد تاکنون در اختیار من نیست، اما هر مساله ای باشد در مورد آن تحقیقات خواهد شد و سپس تصمیم جدی و قطعی گرفته خواهد شد.”

این بار نخست نیست که چنین رسوایی به دامن ارتش ملی افغانستان وصله زده می‌شود. پیش از این نیز ویدیوی یکی از دگروال‌های ارتش که او را در حال رابطه جنسی با یک دختر نشان می‌داد در رسانه‌های اجتماعی دست به دست شد و انتقادهای زیادی را به همراه شد.

حکومت نیز برای کم کردن بار فشار این انتقادها اعلام کرد که آن را بررسی می‌کند اما اینک بیش از دو ماه از این رویداد گذشته و نتیجه این بررسی هنوز با مردم و رسانه‌ها شریک ساخته نشده است..

حالا باید دید بررسی رویداد دیگری که چند شب پیش در شفاخانه نظامی چهارصد بستر کابل رخ داده است به کجا می رسد. حقیقت شریک ساخته می شود و یا همانند قضیه دگروال این وزارت، مکتوم و پوشیده به باد فراموشی سپرده خواهد شد.

هم رسانی