Warning: Use of undefined constant ‘WPLANG’ - assumed '‘WPLANG’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/hushdar/public_html/wp-config.php on line 26

Warning: Use of undefined constant ‘fa_IR’ - assumed '‘fa_IR’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/hushdar/public_html/wp-config.php on line 26

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/hushdar/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/modules/aioseop_opengraph.php on line 825
شاهراه سالنگ دوباره به روی ترافیک باز شد |

شاهراه سالنگ دوباره به روی ترافیک باز شد

۲۰ سرطان ۱۳۹۷ هشدار

شاهراه سالنگ که از ساعت ۷ صبح امروز از سوی شماری از معترضان در ولسوالی خنجال ولایت بغلان به دلیل خرابی این شاهراه در این منطقه، مسدود شده بود، پس از هشت ساعت دوباره ساعت ۲ پس از چاشت امروز چهار شنبه به روز ترافیک باز شد.

لطف الله هاتف ولسوال خنجان به هشدار گفت، پس از گفتگو با معترضان حوالی ساعت ۲ بعد از ظهر امروز تظاهرات خاتمه یافت و شاهراه سالنگ دوباره باز شد و اکنون مسافران این مسیر به رفت و آمد شان ادامه می‌دهند.

آقای هاتف گفت، بر اساس اطلاعات بدست آمده از وزارت فواید عامه، قرار داد کار بازسای این شاهراه، امروز نهایی شده و تا روز شنبه عملاً آغاز می‌گردد.

ساعت ۷ صبح امروز ده‌ها تن از باشنده‌گان ولسوالی خنجان ولایت بغلان، در اعتراض به خرابی شاهراه سالنگ و بی توجهی حکومت این بزرگ‌راه را به روی ترافیک بستند.

معترضان مدعی اند که خرابی بیش از حد این شاهراه و خاک و غبار برخواسته از آن، بر حاصلات زراعتی و باغداری آنان تأثیرات منفی بجا گذاشته و در سال‌های اخیر از این ناحیه زیان‌های مالی زیادی را متحمل شده اند.

این معترضان صبح امروز در مربوطات ولسوالی خنجان، با گذاشتن موانع و بر افراشتن آتش شاهراه را به روی ترافیک مسدود کرده بودند که با پا در میانی مقام های محلی و بزرگان محل اکنون دوباره این مسیر به روی مسافران باز شده است.

محراب الدین ابراهیمی

هم رسانی